Oferujemy współpracę serwisową stałą lub doraźna

Nareszcie usługi naszej firmy są dostępne na rynku Gdańska Gdyni i Sopotu. Bardzo nas to cieszy, bo chcemy dostarczyć Tobie najwyższy poziom jakości usług.

Pracujemy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi.

Naprawiamy wszystkie sprzęty AGD, takie jak pralki i suszarki, zmywarki i ekspresy do kawy, odkurzacze i kuchenki, płyty ceramiczne i indukcyjne, inne.

Nasi technicy posiadają uprawnienia SEP dla fachowego podłączenia oraz napawy sprzętu. Dobieramy i  montujemy, serwisujemy i w razie potrzeby naprawiamy sprzęty gastronomiczne i HoReCa. Również znamy sie na sprzętach chłodniczych oraz klimatyzacji. Większość z tego serwisujemy na miejscu u klienta.

Mamy w zespole wykwalifikowanego automatyka urządzeń przemysłowych, więc chętnie podejmiemy się napraw maszyn i automatów, także trudnych zadań związanych z automatyką na produkcji.

Przez lata pracy udało nam się wyselekcjonować dostawców, dzięki którym mamy dostęp do oryginalnych i zamiennych części każdego producenta. Podchodzimy do napraw kompleksowo i z pełnym profesjonalizmem.

Jaka usługa Cie interesuje?

Oferta dla firm

Poszukujemy firmy produkcyjne z całego świata w celu nawiązania współpracy serwisowej z branży gastronomicznej, HoReCa, AGD, wojskowej. Chętnie zostaniemy dystrybutorem lub partnerem autoryzowanym w Polsce / Gdańsku.

Ciagle szukamy współpracy z firmami które w zarządzaniu maja mieszkania/biura na wynajem w Trójmieście. Chętnie podtrzymamy sprawność sprzętów w lokalach, przeprowadzimy konserwację na czas, szybko ściągniemy potrzebne części do naprawy.

We are looking for manufacturers of equipment for restaurants, HoReCa, household appliances and the military industry from around the world to establish service cooperation. We are pleased to become a distributor or an authorized partner in Poland / Gdansk.

We are constantly looking for cooperation opportunities with companies that manage apartments/offices for rent in the Tricity. We are happy to maintain the equipment, carry out maintenance on time, promptly provide the necessary spare parts for repairs.

Dlaczego my?

  • Preferowany przyjazd w elastycznych godzinach
  • Niższe ceny
  • Faktury zbiorcze na koniec miesiąca
  • Dodatkowe usługi dla klientów objektowych / korporacyjnych
  • Obsługujemy ponad 500 mieszkań i kilka biurowców w Trójmieście!
  • Współpracujemy z kilkoma znanymi biurami wynajmu nieruchomości w kwestii utrzymania sprawności sprzętu AGD i RTV
  • Stale obsługujemy sektor gastronomiczny