tel: 660 130 990 od 8:00 do 16:00

Naprawa AGD w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach

Naprawa AGD: Gdańsk

Po zakończonym praniu pralka nie odwirowuje wody z odzieży? Na włączonej płycie indukcyjnej nie działa strefa gotowania? Ze zmywarki cieknie woda? A może odkurzacz przestał ssać? Domowy sprzęt AGD w każdej chwili może ulec awarii. Przyczyn usterek należy doszukiwać się przede wszystkim w wadach fabrycznych, nieprawidłowym montażu, nieprawidłowym użytkowaniu albo w przepięciach. Nie zawsze naprawa jest możliwa, jednak zawsze warto przynajmniej sprawdzić — być może wystarczy wymiana jednego elementu, by dalej móc używać urządzenia. Zapraszamy Klientów z Gdańska oraz okolic do kontaktu z IDserwis!

Typy wykonywanych napraw

Mimo tego, ze istnieje wiele typów sprzętu AGD, czynności które wykonujemy można zgrupować w taką listę:

  • czyszczenie i konserwacja (suszarek, ekspresów do kawy, pralek, okapów, zmywarek)
  • wymiana podzespołów (silników, pomp, amortyzatorów, elementów konstrukcyjnych i tak dalej)
  • regeneracja elektroniki (po przepięciach, płyt sterujących, falowników, modułów mocy od indukcji)
  • regeneracja mechaniki (zbiorników pralek, ułożyskowania)
  • projektowanie oraz produkcja rozwiązań zastępczych (projektowanie układów elektronicznych, systemów autonomicznego podtrzymania parametrów)

Początek i rozwój

Naprawa AGD – to pierwsza usługa od której IDserwis, jako firma zaczęła swój rozwój. Od początku robiliśmy naprawę pralek, zmywarek, ekspresów do kawy, kuchenek, suszarek, okapów, odkurzaczy, mikrofalówek oraz innych sprzętów. W ciągu ostatnich lat zorganizowaliśmy dla was kilka mobilnych ekip serwisowych, przeszkoliliśmy wystarczająca ilość serwisantów dla tego żeby nasi klienci nie czekali zbyt długo na przyjazd. Dodatkowo mamy punkt napraw w Gdańsku, gdzie możesz dostarczyć swoje urządzenia a odbierzesz go po naprawie, lub dostarczymy do Ciebie do domu.

Jak zamówić serwis?

tel: 660 130 990 od 8:00 do 16:00

Serwis AGD: Gdynia, Gdańsk i okolice

Serwisujemy urządzenia niemal wszystkich marek AGD dostępnych w Polsce, w tym między innymi Miele, Krups, Philips, Sony, Smeg, Siemens, Sharp, Samsung, Gorenje, LG, Electrolux, Ariston, Candy, Beko, Bosch, Nivona, Toshiba, Saeco, Zelmer, Whirlpool, Grundig, Indesit, Amica czy De’Longhi. Do naszego punktu w Gdańsku przy ul. Polanki 95A można przynieść mikrofalówkę, odkurzacz, grill elektryczny, ekspres do kawy albo inne urządzenie o niewielkim gabarycie. Natomiast w przypadku dużego AGD — np. zmywarek, piekarników, okapów, płyt grzewczych, pralek, suszarek automatycznych itp. — napraw dokonujemy u Klienta, na terenie Gdańska, Gdyni, ale też miejscowości w okolicach Trójmiasta. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

Naprawa sprzętu AGD — Gdańsk

Na ogół w przypadku poważnych usterek stosunkowo niedrogiego sprzętu nie opłaca się dokonywać napraw, ponieważ nie jest to korzystne dla Klienta. Natomiast jeśli mamy do czynienia z niewielką awarią urządzenia AGD ze średniej lub wyższej półki, zdecydowanie warto skorzystać z serwisu. Może się okazać, że potrzebne jest tylko wyczyszczenie elementu, przeprowadzenie prostej konserwacji albo wymiana podzespołu. W niektórych przypadkach konieczne jest wykonanie bardziej zaawansowanych czynności, na przykład regeneracji elektroniki bądź mechaniki. Tam, gdzie nie da się po prostu wymienić lub naprawić części, staramy się zastosować rozwiązanie zastępcze, które sami projektujemy i produkujemy. Dzięki temu wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy na urządzenie nie idzie na marne. Klientom z Gdańska, Gdyni oraz okolic oferujemy fachową diagnostykę, szybką wycenę, profesjonalne doradztwo, a przede wszystkim szybką, skuteczną naprawdę sprzętu AGD. Zapraszamy do kontaktu z serwisem!