tel: 660 130 990 od 8:00 do 16:00

Naprawa płyt indukcyjnych Gdańsk, Gdynia i okolice

Naprawa płyt indukcyjnych: Gdańsk

Płyty indukcyjne stanowią bezpieczniejszą, łatwiejszą w użyciu alternatywę dla tradycyjnych kuchenek gazowych. Brak płomienia do zera minimalizuje ryzyko zapalenia np. tłuszczu na patelni, a do tego nie ma potrzeby podłączania instalacji gazowej (szczególnie w nowym budownictwie stawia się już na trójfazę zasilającą indukcję zamiast na gaz). Dzięki tym czynnikom gotowanie na indukcji jest bezpieczniejsze, łatwiejsze i przyjemniejsze, jednak czasami każde urządzenie może ulec awarii. Część usterek wynika z błędów fabrycznych lub intensywnej eksploatacji, a część z nieprawidłowego montażu i podłączenia do instalacji elektrycznej. Sprawdź, co mamy do zaoferowania Klientom z Gdańska w ramach naprawy płyt indukcyjnych.

Naprawa płyt indukcyjnych: Gdynia i okolice

Jak działamy? Po otrzymaniu zgłoszenia dojeżdżamy do Klienta na terenie Gdańska, Gdyni oraz w promieniu 25 km od Trójmiasta. Ponieważ płytę indukcyjną bardzo trudno wymontować w celu zabrania do serwisu, wszystkie prace wykonujemy na miejscu, u Klienta. W rozmowie telefonicznej poprosimy Cię o kilka informacji, dzięki którym wstępnie oszacujemy, co stanowi problem i jakie części czy narzędzia mogą nam się przydać w naprawie. To przede wszystkim marka urządzenia oraz rodzaj usterki, na przykład:

  • brak reakcji jednego lub wszystkich obszarów po włączeniu płyty, brak nagrzewania strefy gotowania mimo włączenia,
  • panel sterowania w ogóle się nie włącza, nie odpowiada, nie podświetlają się żadne symbole itd.,
  • nieregularne działanie strefy gotowania, wskaźnik temperatury nie pokazuje realnej mocy grzania (np. widzisz, że pracuje na max, a ustawiony jest poziom 1 albo odwrotnie),
  • nagłe wyłączanie się płyty w trakcie gotowania.

Specjaliści od naprawy płyt indukcyjnych: Gdańsk, Gdynia oraz okoliczne miejscowości

Wiedząc wstępnie, że problem dotyczy przepalonych elementów grzejnych, usterki w module sterującym, rozregulowanych czujników albo nieprawidłowości w zasilaniu, będziemy mogli przygotować się do naprawy płyty indukcyjnej. Jako autoryzowany serwis Teka i Küppersbusch mamy dostęp do oryginalnych części tych marek, ale też wielu innych. Skontaktuj się z nami, opowiedz, na czym polega problem i podaj markę swojej płyty indukcyjnej, a serwisant jak najszybciej przyjedzie wykonać naprawę na terenie Gdańska, Gdyni bądź okolic.

Szybka i skuteczna naprawa płyty indukcyjnej

W zależności od rodzaju i skali problemu płyta indukcyjna może wymagać wymiany jednego z elementów, poprawy podłączenia do sieci elektrycznej, wyregulowania czujników albo innych czynności. Jeśli będzie to konieczne, serwisant wróci do naszego zakładu po odpowiednie części niezbędne do dokończenia naprawy w Twoim domu. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Gdyni, Gdańska i okolic!

Jak zamówić serwis?