To co musisz wiedzieć o nas:

 • Jesteśmy firmą z Trójmiasta. Działamy na tym terenie jako serwis mobilny.
 • Mamy punkt napraw stacjonarnych w Gdańsku
  New
 • Uprzejmość oraz indywidualne podejście do klienta naszymi wartościami.
 • Współpracujemy ze wszystkimi ubezpieczycielami - więc załatwimy niezbędne dokumenty.
  New
 • Akceptujemy płatności kartą / gotówką / przelewem
 • Mamy dostęp do serwisowej dokumentacji producentów
 • Wystawiamy faktury VAT 23%
 • Bezpłatną diagnostyka jeśli wykonujemy naprawę

Jesteśmy firma z bogatym doświadczeniem w branży serwisu oraz konserwacji urządzeń o różnym przeznaczeniu oraz o różnej budowie. Na codzień wykonujemy naprawy AGD, RTV, serwis gastronomiczny, obsługa pralni oraz magli. Mamy również w doświadczeniu nietypowe naprawy, na przykład naprawialiśmy układ tankowania samolotów na autocysternie, systemy sterowania temperaturą oraz wilgocią w branży wojskowej, wykonywaliśmy naprawy taśm (lutowanie pod mikroskopem), naprawa hulajnóg też jest w tej liście. Dosyć często naprawiamy oraz wykonujemy okresowe przeglądy urządzeń kosmetycznych. Naprawa autoklawów zajmuje tutaj dużą część takich napraw.

Mamy podpisane umowy z dużymi firmami które zarządzają ogromną ilością mieszkań, biur. Wykonujemy naprawy dla nich w sezonie oraz zlecenia jako „pogotowie”. Bardzo cenimy sobie takich klientów oraz poszukujemy nowych kontaktów o podobnym charakterze. Również współpracujemy z ubezpieczalniami jako podwykonawca oraz likwidator szkód.

Podchodzimy do napraw z całą wiedzą tego jak urządzenie powinno pracować oraz przywracamy, na ile można, stan fabryczny. Po naprawach sprzęt jest kilkakrotnie testowany, po czym czyszczony oraz pakowany. Na naprawy jest zawsze udzielana gwarancja, ponieważ jesteśmy pewni siebie oraz dostawców części.

Cieszymy się zaufanie klientów na tym rynku oraz zachęcamy do skorzystania z usług mobilnej lub stacjonarnej naprawy. Życzymy pomyślności w wyborze wykonawcy naprawy, bo od tego zależy bezpieczeństwo Ciebie oraz twoich bliskich.

Igor Dotsenko

Z poważaniem, Igor Dotsenko

- członek zarządu IDserwis sp. z o.o.

Kilka słów od klientów:

Wysoka jakość usług naprawy lodówki oraz pralki. Poza tym było udzielono poradę z wyboru nowych sprzętów AGD. Punktualność, odpowiedzialność, gwarancja.

Julia

W 40 min została zreanimowana i z gwarancją. Polecam . Obsługa fachowa i profesjonalna.

Piotr

Fachowiec z firmy który umie dostosować się do twoich terminów, oraz wykonuje swoją pracę rzetelnie, sumiennie oraz na czas. Pod czas wizyty nie było nieprzyjemnego milczenia, co z kolei podniosło jakość obsługi na 5/5.
Polecam tą firmę.

Artem

Bardzo słowny, terminowy wykonawca. Błyskawicznie zamówione części i sukces – pralka działa. Dziękuję 🙂

Sebastian

Naprawa pralki, szybko i w dobrej cenie. Wszystko już działa.

Patrycja

Usterka w piekarniku została bezbłędnie zlokalizowana i naprawiona. Duży plus za kontakt z klientem i szybkość realizacji.

Zbyszek

Wielkie dzięki dla fachowca bo tak trzeba chłopa nazywać, pomógł przez telefon bez potrzeby wizyty! Pozdrawiam!

Michał

Poza tym trzeci rok pod rząd dostaliśmy odznakę "Najlepszy wykonawca roku" od FIXLY.PL