tel: 660 130 990 od 8:00 do 16:00

Naprawa piekarnika Gdańsk, Gdynia i okolice

Naprawa piekarników: Gdańsk, Gdynia, Sopot

W IDserwis specjalizujemy się w naprawach sprzętów AGD, w tym piekarników. Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe w siedzibie naszej firmy w Gdańsku, a także z dojazdem do Klienta do Gdyni, Sopotu lub okolicznych miejscowości. Dzięki doświadczeniu, wiedzy, stosowaniu najlepszych narzędzi diagnostycznych oraz oryginalnych części zamiennych jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą usterką. Zawsze dążymy do zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości usług – sprawdź nas!

Twój piekarnik odmówił posłuszeństwa? Zadzwoń i umów się na wizytę naszego serwisanta!

Szybka i skuteczna naprawa piekarnika – na tym znamy się jak mało kto!

Piekarnik to jeden z podstawowych sprzętów AGD w każdej kuchni. Nawet najbardziej zaawansowany i drogi może ulec awarii z różnych powodów – od uszkodzonych elementów grzewczych, przez problemy z termostatem, po uszkodzenia elektryczne lub mechaniczne – w takich sytuacjach warto zgłosić się do naszych fachowców, którzy mają wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do szybkiej i skutecznej naprawy. Usługi, jakie wykonujemy to między innymi:

  • czyszczenie i konserwacja piekarników,

  • wymiana podzespołów,
  • regeneracja elektroniki,
  • regeneracja mechaniki,
  • projektowanie oraz produkcja rozwiązań zastępczych.

Po zdiagnozowaniu problemu przystępujemy do naprawy. W zależności od rodzaju awarii może to wymagać wymiany uszkodzonych części, regulacji, naprawy elementów mechanicznych lub też przeprowadzenia bardziej zaawansowanych zabiegów naprawczych. Jako profesjonaliści zajmujący się naprawą piekarników mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz specjalistycznych narzędzi, co pozwala nam skutecznie przywrócić sprawne działanie urządzenia.

Jak zgłosić usterkę?

Fachowa i szybka naprawa piekarnika, to coś, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, podając informacje o typie sprzętu, objawach usterki oraz Twoim dokładnym adresie. Oddzwonimy tego samego lub następnego dnia, aby omówić szczegóły wizyty serwisowej. Dojazd i diagnostykę wliczamy w cenę usługi, jeśli skorzystasz z naszej naprawy piekarnika. Udzielamy również gwarancji na naprawy.

IDserwis: naprawa piekarników

Gdynia, Gdańsk, Sopot – jeśli mieszkasz na terenie Trójmiasta lub okolic i potrzebujesz pomocy fachowców od serwisu AGD, zgłoś się do nas! Pomożemy!

Jak zamówić serwis?