tel: 660 130 990 od 8:00 do 16:00

Naprawa ekspresów do kawy Gdynia, Gdańsk i okolice

Naprawa ekspresów do kawy: Gdańsk

Pyszna, aromatyczna, niczym z włoskiej kawiarni kawa to napój, który zachwyca podniebienia nawet największych sceptyków. Starannie dobrane, ziarna czy dobrej jakości woda to jednak nie wszystko, aby stworzyć ten napój. Nawet najlepszej jakości surowiec nie stanie się gorącym, pełnym smaku i zapachu przysmakiem bez odpowiedniego sprzętu. Dlatego prawdziwi miłośnicy kawy nie wyobrażają sobie życia bez dobrej jakości ekspresu przygotowującego espresso będącego bazą dla wielu kawowych inspiracji. Na rynku dostępne są też maszyny do kaw mlecznych, a nawet — robiące kawę mrożoną. Wszystkie łączy jedno — prędzej czy później mogą ulec awarii. Dobrym rozwiązaniem wówczas jest skorzystanie z opcji, jaką jest naprawa ekspresów do kawy. Gdynia, Gdańsk i inne miasta województwa pomorskiego to obszar, na którym świadczymy nasze usługi serwisowe. Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia naszych specjalistów.

Szybka naprawa ekspresów: Gdańsk i okolice

Doskonale wiemy, że dla miłośników kawy każdy dzień bez możliwości zaparzenia ulubionego napoju jest dniem straconym. Rozumiemy także, że nie każdy z nich ma możliwość dowiezienia nam uszkodzonego sprzętu. Dlatego też dojeżdżamy do Klientów na terenie Gdańska i Gdyni oraz promieniu 25 km od Trójmiasta. Wszystkie prace staramy się przeprowadzić na miejscu, po to, byś — gdy tylko zamkną się za naszym fachowcem drzwi — mógł jak najszybciej cieszyć się kawą ze swojego ekspresu. Najpierw jednak zadzwonimy i wypytamy o szczegóły, które pomogą nam jak najlepiej przygotować się do naprawy maszyny. Dzięki temu wstępnie ocenimy, co mogło ulec awarii, przygotujemy odpowiednie narzędzia i części.

Wśród najczęściej spotykanych usterek spotykamy:

  • zablokowany zaparzacz, czyli brak możliwości zrobienia kawy po włączeniu ekspresu,
  • obecność kamienia w urządzeniu,
  • awaria pompy lub spieniacza do mleka,
  • nieszczelności w układzie,
  • awaria części eksploatacyjnych — uszkodzenia uszczelek, ślub, przycisków.

Istnieje też możliwość przyniesienia sprzętów (ekspresy i inne urządzenia przenośne) do naprawy w punkcie przy ul. Polanki 95a.

Serwis ekspresów do kawy

Awarie ekspresów do kawy — chociaż są dość powszechne — nie muszą zdarzać się tak często. Ważnym aspektem jest bowiem dbanie o sprzęt. Regularny serwis pozwala zapobiec najczęstszym przyczynom problemów z ich działaniem, np. zakamienieniu czy zapchaniu spieniacza. Dlatego też warto od czasu do czasu umówić się z naszymi specjalistami na przegląd urządzenia, nawet jeśli minął już termin jego gwarancji. Zapraszamy do skorzystania z takiego rozwiązania wszystkich posiadaczy tych urządzeń z Gdańska oraz Gdyni.

Umów się na serwis ekspresów do kawy w Twoim domu lub firmie

Do współpracy z naszym serwisem ekspresów do kawy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli biur, restauracji oraz firm. Z nami nie tracisz czasu na dojazdy — wszystkie naprawy czy przeglądy zrealizujemy u Ciebie, byś Ty mógł zając się tym, co naprawdę ważne. Zadzwoń i umów się na wizytę serwisanta w Gdańsku lub Gdyni już dziś!

Jak zamówić serwis?