tel: 660 130 990 od 8:00 do 16:00

Naprawa pralek Gdańsk, Gdynia i okolice

Naprawa pralek: Gdańsk

Sprzęty AGD różnego rodzaju znacznie ułatwiają nam wykonywanie codziennych obowiązków domowych, a niektóre urządzenia stały się dla nas tak nieodzowne, że ich niespodziewana awaria stanowi ogromny problem, który może całkowicie przekreślić nasz plan dnia. Do takich niezbędnych elementów wyposażenia mieszkania bez wątpienia należy pralka — gdy pojawi się nagła usterka uniemożliwiająca korzystanie z niej, konieczna jest szybka interwencja. Właśnie to jesteśmy w stanie zapewnić w firmie IDserwis. Oferujemy profesjonalny serwis pralek dla Klientów z Gdańska, Gdyni oraz okolicznych miejscowości, reagując na zlecenia naprawy jak najszybciej i gwarantując rzetelność wykonywanych prac.

Serwis pralek z dojazdem na terenie Gdańska, Gdyni i okolic

W IDserwis prowadzimy fachowy serwis pralek, oferując naprawy dla Klientów z Gdańska, Gdyni i pobliskich miast. Zapewniamy możliwość dojazdu naszych serwisantów we wskazane miejsce, a następnie kompleksową diagnostykę — bezpłatną, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi. Po wykryciu przyczyny usterki przystąpimy do jej usunięcia na miejscu; możesz też przywieźć pralkę do siedziby naszej firmy w Gdańsku, skąd po ukończonych pracach będziesz mógł odebrać urządzenie samodzielnie lub zamówić jego dostarczenie z powrotem do Twojego domu. Doskonale wiemy, jak problematyczna może być awaria pralki, dlatego staramy się odpowiadać na zgłoszenia tak szybko, jak to możliwe, zapewniając serwis na najwyższym poziomie, bez półśrodków czy rozwiązań tymczasowych.

Skuteczna naprawa pralek — różne marki i modele

Nasz serwis to zespół wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem w zakresie naprawy pralek różnych marek. Zajmujemy się usuwaniem usterek w urządzeniach najpopularniejszych producentów, w tym między innymi Amica, Candy, Bosch, Beko, Electrolux, Indesit, Samsung, Whirlpool, Zanussi, ale nie tylko. Niestraszne nam nawet najbardziej skomplikowane czy nietypowe zlecenia. W ramach naprawy pralek zajmujemy się choćby likwidowaniem awarii, czyszczeniem, konserwacją, wymianą podzespołów, regeneracją elektroniki lub mechaniki. Dostęp do oryginalnych części największych światowych marek pozwala nam dbać o doskonałą skuteczność oraz trwałość przeprowadzanych prac serwisowych.

Gdańsk: naprawa pralek dla osób prywatnych, hoteli, agencji nieruchomości i nie tylko

Z usługi naprawy pralki mogą skorzystać nie tylko osoby prywatne, które odkryły niespodziewaną awarię urządzenia lub zauważyły niepokojące oznaki mogące świadczyć o usterce. Wsparcie naszego serwisu jest dostępne także dla przedsiębiorców, w tym na przykład dla hoteli albo pralni. Zajmujemy się również naprawami pralek na zlecenie firm działających w branży wynajmu nieruchomości na terenie Gdyni, Gdańska oraz okolicznych miast. Potrzebna Ci szybka, fachowa interwencja serwisanta? Zapraszamy do zgłoszenia usterki telefonicznie, mailowo lub przez formularz na naszej stronie!

Jak zamówić serwis?